Retelistica

SKU: ITLK-39101
Cablu Patch Fibra Optica 2M, LC-LC Duplex OM3-50/125, MPOptimate
SKU: ITLK-25194
3COM SuperStack II Switch 3300 FX, 8 porturi fibra, 2 porturi RJ-45, Rackabil
SKU: ITLK-33533
ROUTER MERCUSYS MW305R Wireless, 300Mbps, 4 porturi 10/100Mbps, 3 x  Antene externe
SKU: ITLK-38821
ROUTER Wireless Mercusys MW301R, 2x Antene externe, 2.40GHz, 300Mbps
SKU: ITLK-16845
Kit Wireless D-Link DWL-922, Router + Stick
SKU: ITLK-34191
Acumulator stationar VRLA AGM 12V, 7,1Ah, F2/ T2, TED Electric, etans, UPS, Back-UP
SKU: ITLK-26797
RANGE EXTENDER TP-LINK wireless 300Mbps, 1 port 10/100Mbps, 2 antene interne, 2.4GHz
SKU: ITLK-38499
Switch Netgear GS108GE, 8 porturi x 10/100/1000 Mbps, fara management
SKU: ITLK-36836
Router Wireless Xiaomi Mi R4AC, 4x Antene Externe
SKU: ITLK-34192
Acumulator stationar VRLA AGM 12V, 9.6 Ah, F2/ T2, TED Electric, Etans, UPS, Back-UP
SKU: ITLK-38501
Switch Netgear ProSafe Plus GS108E v3, 8 Porturi 10/100/1000, Managed
SKU: ITLK-23464
Router TP-Link Archer C20 AC750 Dual Band Wireless - 3 Antene
SKU: ITLK-29539
Switch Allied Telesis AT-8000S/24POE Layer 2 Stackable Fast Ethernet Switch
SKU: ITLK-24495
UPS APC BK500EI, 500VA / 300W, 230 V, Baterie Noua
SKU: ITLK-33180
Switch Cisco Catalyst 2950G-48, 48 porturi 10/100 + 2 x GBIC - managed
SKU: ITLK-24909
Switch Allied Telesyn AT-8324SX, 24 porturi Fast Ethernet
SKU: ITLK-33814
Rola Cablu UTP, Categoria 5e, Emtex 305M, EMT-UTP5E25AWG, Cupru, 0.45mm
Afişare 1 - 20 din 40 (2 pagini)